rasy_praha2_pozadi

Prodlužování řas Praha 2

Prodlužování řas

Nabízíme vám služby od barvení řas a obočí, včetně úprav až po nejnovější metody prodlužování řas.
Jednotlivé umělé řasy určené k prodlužování řas technikou řasa na řasu.

Odlehčené kašmírové objemové řasy

Odlehčené kašmírové objemové řasy s unikátní dvojitou špičkou, která dává maximální objem a přitom řasy vypadají přirozené.

flat

řasy SMART LASHES a LOVELY

Permanentní prodlužování řas je revoluční technika, během které je lepena jedna řasa umělá na jednu řasu přírodní . Polepuje se téměř každá řasa a díky tomu dosáhnete efektu hustších a delších řas. Řasy jsou odolné vůči vodě a nevyžadují náročnou údržbu . Používáme velmi kvalitní materiál značky SMART LASHES a LOVELY. Aplikace nových řas trvá 1 až 3 hodiny. Doplnění řas přibližně 1hodinu.
volume
napsali

Ohlasy

Pěkné prostředí podniku blízko tramvajové zastávky i metra Náměstí Míru. Slečna Ingrid která mi dělala prodlužování řas byla velmi příjemná. Děkuji také za trpělivost. Žádné pálení ani nic podobného. Před odchodem jsem dostala kartáček na pročesávání a byla poučena o péči o řasy.
Magdaléna ● Prodlužování řas

Ohlasy

Hezké prostředí studia BlanQ, slečna byla milá, po 4 týdnech mám prodloužené řasy stále krásné.
Božena ● Prodlužování řas

Ohlasy

Jsem nadšená! Velmi rychlá aplikace, oči mě nepálily, paní je super ženská. Píšu toto hodnocení po 3 týdnech a prodloužené řasy mám stále krásné. Velmi doporučuji.
Iveta ● Prodloužení řas

Ohlasy

Ingrid je rychlá a neuvěřitelně šikovná. Říkala jsem, že umělé řasy nikdy, protože neumí vypadat přirozeně. Až jsem viděla výsledek práce prodloužení řas od paní Ingrid a nestačila jsem se divit… A tak jsem to zkusila také. Krásné dlouhé řasy, které mi každý chválí a nevěří, že jsou umělé.
Jitka ● Prodloužení řas