Barvení a zesvětlení vlasů

barveni

Barvení a zesvětlení vlasů

Přemýšlíte, jak si oživit vzhled? Začněte od vlasů. Ať už jste zvolili novou barvu, anebo se chcete vrátit k té původní, spolehněte se na nás. Můžeme vám zaručit perfektní výsledek. Naše Kadeřnice se pravidelně účastní školení v oblasti novinek a trendu barvení a úpravy vlasů. Máme příjemné ceny za naše služby a cena barvení začíná už od 1390 Kč. Konečná částka však závisí na časové náročnosti zvolené techniky a spotřebě materiálu.

Metody barvení a zesvětlení vlasů

Dekolorace

V procesu odbarvení vlasů zbavujeme vlas přírodního pigmentu, a také odstraňujeme stopy předchozích barvení. U zesvětlení se doporučuje nejdříve udělat test pramen, kde po odbarvení Kadeřnice přesně může ocenit všechna rizika, zvážit, jak náročná tato procedura bude, kolik návštěv v salonu si vyžádá a jak finančně nákladné to bude. Prioritou vždy zůstává zdraví a kvalita vlasů.

Balayage

Je to velice populární technika, při které se barva na vlasy nanáší štětcem tak, aby barevný přechod neměl ostré hranice. Technika se může dělat jak zesvětlovacím produktem, tak i permanentní barvou. Na rozdíl od melíru se prameny nebalí do alobalu a pohyb štětcem se podobá zametání. Tak vznikají textury různé intenzity a přechody mezi pramínky jsou velice jemné a plynulé. Po vysušení vlasů pak vzniká velice přirozený vzhled.

Ombre

Na rozdíl od techniky Balayage přechody mezi barvami jsou dost výrazné , a tato technika je vhodná pro zákaznice co chtějí mít extravagantní výraznější efekt.Ombre je původně určené pro tmavovlasky, kterým se zesvětluji spodní partie vlasu.

Sombre

,,Soft” a Ombre. Tato technika je vlastně jemnější verzí ombre. Hodí se jak pro brunety, tak i pro blondýnky díky tomu, že barevný přechod není tak výrazný.

Melir

Je stále jednou z nejoblíbenějších technik prosvětlení vlasů. Do alobalu se zabalí jen některé prameny, čímž se reguluje, do jaké míry vlasy budou světlejší. Taky se může použít i více barev. Můžete také zkusit podbarvení nebo melír jen přední časti účesu u obličeje.

Mikromelir

Jde v podstatě o melír, ale zesvětlujeme tenčí pramínky vlasů, čímž docílíme hodně přirozený look.

Airtouch

Naprosto přirozená zesvětlovací metoda, která vydrží i 6 měsíců bez jakéhokoliv zásahu. Z pramenů vlasů se fénem vyfoukne některé množství vlasu a zbytek se zesvětlí .Tak vzniká Efekt, který je hodně podobný Sombre.